Ekipe kluba
SENIORI
KK Abba (Barič)
KK Abba 2 (Barič)
MLAĐI PIONIRI
KK Abba (Barič)
PIONIRI
KADETI
KK Abba (Barič)
JUNIORI
IGRAČI KLUBA
TRENERI
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Abba (Barič) (seniori)



2. MRL Centar - Play Out
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Veba Basket14122114691223426
2.KK Gro-Basket14113108896812025
3.KK Surčin Dobanovci1486100289211022
4.KK Abba (Barič)1486109910198022
5.KK Ras147710089901821
6.KK Barajevo Bambi14689781023-4520
7.KK Cerak143118471097-25017
8.KK As Basket (-1)141138821149-26714
9.KK Šuter (Ekipa odustala)0000000


1. kolo20.02.2021
72085KK Veba Basket : KK As Basket126 : 59
Pojedinosti o utakmici
(27:18, 42:13, 28:19, 29:9)
Datum: 25.02.2021 Vreme: 19:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Lazar Đurišić, Helena Marinković Delegat: Siniša Šarbajić
72086KK Gro-Basket : KK Ras76 : 64
Pojedinosti o utakmici
(16:15, 21:14, 21:15, 18:20)
Datum: 20.02.2021 Vreme: 16:45
Lokacija: Srednja škola (Grocka) (Užička 2)
Sudije: Petar Milanović, Aleksandar Lazić Delegat: Borko Pavlović
72087KK Cerak : KK Abba (Barič)68 : 91
Pojedinosti o utakmici
(25:29, 12:27, 12:22, 19:13)
Datum: 21.02.2021 Vreme: 17:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Vuk Ivančević, Marko Vukčević Delegat: Milan Kumbara
72088KK Šuter (Ekipa odustala) : KK Barajevo Bambi
KK Surčin Dobanovci - slobodna ekipa

2. kolo30.11.-0001
72090KK Veba Basket : KK Gro-Basket71 : 61
Pojedinosti o utakmici
(15:23, 20:10, 19:10, 17:18)
Datum: 01.01.2021
72092KK Abba (Barič) : KK Šuter (Ekipa odustala)
72093KK Ras : KK Cerak70 : 50
Pojedinosti o utakmici
(11:10, 23:12, 21:16, 15:12)
Datum: 20.03.2021 Vreme: 16:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Petar Jankuloski, Đorđe Marinkov Delegat: Aleksandar Tolić
72094KK As Basket : KK Surčin Dobanovci72 : 80
Pojedinosti o utakmici
(12:17, 12:27, 22:12, 26:24)
Datum: 01.01.2021
KK Barajevo Bambi - slobodna ekipa

3. kolo30.11.-0001
72095KK Gro-Basket : KK As Basket108 : 69
Pojedinosti o utakmici
(25:18, 24:22, 29:13, 30:16)
Datum: 27.03.2021 Vreme: 16:45
Lokacija: Srednja škola (Grocka) (Užička 2)
Sudije: Nikola Milosavljević , Marko Vukčević Delegat: Milena Glavan
72096KK Cerak : KK Veba Basket56 : 86
Pojedinosti o utakmici
(14:23, 17:23, 15:23, 10:17)
Datum: 01.01.2021
72097KK Šuter (Ekipa odustala) : KK Ras
72099KK Surčin Dobanovci : KK Barajevo Bambi94 : 66
Pojedinosti o utakmici
(31:12, 26:15, 20:23, 17:16)
Datum: 01.01.2021
KK Abba (Barič) - slobodna ekipa

4. kolo30.11.-0001
72100KK Veba Basket : KK Šuter (Ekipa odustala)
72101KK Gro-Basket : KK Cerak73 : 62
Pojedinosti o utakmici
(16:19, 19:18, 20:17, 18:8)
Datum: 01.01.2021
72102KK Abba (Barič) : KK Surčin Dobanovci69 : 81
Pojedinosti o utakmici
(20:27, 19:16, 15:20, 15:18)
Datum: 01.01.2021
72104KK As Basket : KK Barajevo Bambi49 : 70
Pojedinosti o utakmici
(9:7, 16:22, 16:28, 8:13)
Datum: 01.01.2021
KK Ras - slobodna ekipa

5. kolo30.11.-0001
72105KK Cerak : KK As Basket78 : 73
Pojedinosti o utakmici
(18:20, 12:22, 22:20, 26:11)
Datum: 14.03.2021 Vreme: 17:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Dušan Simić, Momčilo Lutovac Delegat: Milan Blagojević
72106KK Šuter (Ekipa odustala) : KK Gro-Basket
72108KK Surčin Dobanovci : KK Ras62 : 57
Pojedinosti o utakmici
(21:10, 8:13, 15:20, 18:14)
Datum: 01.01.2021
72109KK Barajevo Bambi : KK Abba (Barič)58 : 85
Pojedinosti o utakmici
(12:19, 23:25, 12:25, 11:16)
Datum: 01.01.2021
KK Veba Basket - slobodna ekipa

6. kolo30.11.-0001
72110KK Veba Basket : KK Surčin Dobanovci85 : 71
Pojedinosti o utakmici
(23:14, 18:26, 24:18, 20:13)
Datum: 27.03.2021 Vreme: 21:30
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
Sudije: Aleksandar Grčić, Anja Tomović Delegat: Aleksandar Vraneš
72112KK Cerak : KK Šuter (Ekipa odustala)
72113KK Ras : KK Barajevo Bambi78 : 55
Pojedinosti o utakmici
(20:15, 22:10, 18:16, 18:14)
Datum: 01.01.2021
72114KK As Basket : KK Abba (Barič)55 : 82
Pojedinosti o utakmici
(15:23, 9:19, 24:18, 7:22)
Datum: 01.01.2021
KK Gro-Basket - slobodna ekipa

7. kolo30.11.-0001
72115KK Šuter (Ekipa odustala) : KK As Basket
72117KK Surčin Dobanovci : KK Gro-Basket60 : 68
Pojedinosti o utakmici
(13:22, 22:17, 14:14, 11:15)
Datum: 17.04.2021 Vreme: 12:30
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
Sudije: Petar Janković, Helena Marinković Delegat: Ljiljana Peruničić
72118KK Barajevo Bambi : KK Veba Basket71 : 79
Pojedinosti o utakmici
(15:27, 22:16, 13:14, 21:22)
Datum: 18.04.2021 Vreme: 20:30
Lokacija: Pavle Popović (Vranić) (Trg palih boraca 3)
Sudije: Đorđe Marinkov, Momčilo Lutovac Delegat: Tijana Brnić
72119KK Abba (Barič) : KK Ras75 : 58
Pojedinosti o utakmici
(19:14, 17:12, 18:20, 21:12)
Datum: 01.01.2021
KK Cerak - slobodna ekipa

8. kolo30.11.-0001
72120KK Veba Basket : KK Abba (Barič)101 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.04.2021 Vreme: 19:30
Lokacija: Balon Majdan (Kozjačka 3-5)
Sudije: Nikola Milosavljević , Momčilo Lutovac Delegat: Jovan Mihailović
72121KK Gro-Basket : KK Barajevo Bambi93 : 72
Pojedinosti o utakmici
(31:20, 25:12, 21:26, 16:14)
Datum: 09.04.2021 Vreme: 20:15
Lokacija: Srednja škola (Grocka) (Užička 2)
Sudije: Aleksandar Grčić, Anja Tomović Delegat: Milena Glavan
72122KK Cerak : KK Surčin Dobanovci52 : 62
Pojedinosti o utakmici
(11:16, 18:8, 14:14, 9:24)
Datum: 11.04.2021 Vreme: 17:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Luka Međugorac, Dimitrije Stojanović Delegat: Ivana Antunović
72124KK As Basket : KK Ras73 : 58
Pojedinosti o utakmici
(16:8, 21:11, 25:19, 11:20)
Datum: 01.01.2021
KK Šuter (Ekipa odustala) - slobodna ekipa

9. kolo30.11.-0001
72126KK Surčin Dobanovci : KK Šuter (Ekipa odustala)
72127KK Barajevo Bambi : KK Cerak85 : 60
Pojedinosti o utakmici
(21:22, 27:8, 25:16, 12:14)
Datum: 04.04.2021 Vreme: 20:30
Lokacija: Pavle Popović (Vranić) (Trg palih boraca 3)
Sudije: Đorđe Marinkov, Strahinja Stamenković Delegat: Bojan Draškić
72128KK Abba (Barič) : KK Gro-Basket66 : 59
Pojedinosti o utakmici
(17:19, 11:10, 22:28, 16:2)
Datum: 03.04.2021 Vreme: 11:30
Lokacija: Šuter arena (Sremčica) (Šumske ekonomije 17)
Sudije: Stefan Dojčinović, Dušan Simić Delegat: Nebojša Lazarević
72129KK Ras : KK Veba Basket70 : 90
Pojedinosti o utakmici
(22:23, 13:23, 6:25, 29:19)
Datum: 06.04.2021 Vreme: 21:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Luka Džombić, Helena Marinković Delegat: Ljiljana Peruničić
KK As Basket - slobodna ekipa

10. kolo30.11.-0001
72131KK Barajevo Bambi : KK Šuter (Ekipa odustala)
72132KK Abba (Barič) : KK Cerak81 : 52
Pojedinosti o utakmici
(23:6, 20:11, 24:14, 14:21)
Datum: 13.03.2021 Vreme: 21:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
Sudije: Luka Džombić, Strahinja Stamenković Delegat: Jovan Čučuković
72133KK Ras : KK Gro-Basket79 : 83
Pojedinosti o utakmici
(15:26, 20:24, 16:22, 28:11)
Datum: 13.04.2021 Vreme: 21:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Nikola Milosavljević , Đorđe Marinkov Delegat: Nebojša Lazarević
72134KK As Basket : KK Veba BasketSR 0 : 20
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2021
Sudije: Vuk Ivančević, Mihajlo Gavriloski Delegat: Ljiljana Peruničić
KK Surčin Dobanovci - slobodna ekipa

11. kolo30.11.-0001
72135KK Gro-Basket : KK Veba Basket80 : 74
Pojedinosti o utakmici
(30:21, 17:16, 13:13, 20:24)
Datum: 01.01.2021
72136KK Cerak : KK Ras57 : 82
Pojedinosti o utakmici
(21:23, 9:11, 11:25, 16:23)
Datum: 28.03.2021 Vreme: 17:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Dejan Živković, Luka Međugorac Delegat: Jovan Čučuković
72137KK Šuter (Ekipa odustala) : KK Abba (Barič)
72139KK Surčin Dobanovci : KK As Basket86 : 53
Pojedinosti o utakmici
(26:15, 19:6, 20:14, 21:18)
Datum: 01.01.2021
KK Barajevo Bambi - slobodna ekipa

12. kolo30.11.-0001
72140KK Veba Basket : KK Cerak78 : 52
Pojedinosti o utakmici
(26:12, 18:19, 18:10, 16:11)
Datum: 01.01.2021
72141KK Barajevo Bambi : KK Surčin Dobanovci74 : 68
Pojedinosti o utakmici
(14:17, 19:16, 22:14, 19:21)
Datum: 01.01.2021
72143KK Ras : KK Šuter (Ekipa odustala)
72144KK As Basket : KK Gro-Basket82 : 103
Pojedinosti o utakmici
(23:30, 25:22, 8:30, 26:21)
Datum: 20.03.2021 Vreme: 17:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
Sudije: Aleksandar Lazić, Vuk Stojanović Delegat: Ivana Antunović
KK Abba (Barič) - slobodna ekipa

13. kolo30.11.-0001
72145KK Cerak : KK Gro-Basket62 : 75
Pojedinosti o utakmici
(12:17, 25:23, 9:20, 16:15)
Datum: 01.01.2021
72146KK Šuter (Ekipa odustala) : KK Veba Basket
72148KK Surčin Dobanovci : KK Abba (Barič)67 : 62
Pojedinosti o utakmici
(12:9, 17:17, 19:13, 19:23)
Datum: 01.01.2021
72149KK Barajevo Bambi : KK As Basket67 : 54
Pojedinosti o utakmici
(22:12, 15:12, 20:12, 10:18)
Datum: 01.01.2021
KK Ras - slobodna ekipa

14. kolo30.11.-0001
72151KK Gro-Basket : KK Šuter (Ekipa odustala)
72152KK Abba (Barič) : KK Barajevo Bambi67 : 76
Pojedinosti o utakmici
(10:24, 21:16, 19:18, 17:18)
Datum: 01.01.2021
72153KK Ras : KK Surčin Dobanovci54 : 52
Pojedinosti o utakmici
(10:12, 16:10, 15:16, 13:14)
Datum: 01.01.2021
72154KK As Basket : KK Cerak84 : 85
Pojedinosti o utakmici
(29:23, 17:22, 14:23, 24:17)
Datum: 10.04.2021 Vreme: 17:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
KK Veba Basket - slobodna ekipa

15. kolo30.11.-0001
72155KK Šuter (Ekipa odustala) : KK Cerak
72157KK Surčin Dobanovci : KK Veba Basket68 : 69
Pojedinosti o utakmici
(18:19, 16:19, 16:15, 18:16)
Datum: 24.03.2021 Vreme: 21:20
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
Sudije: Miloš Lukić, Momčilo Lutovac Delegat: Siniša Šarbajić
72158KK Barajevo Bambi : KK Ras78 : 69
Pojedinosti o utakmici
(15:23, 28:13, 21:22, 14:11)
Datum: 01.01.2021
72159KK Abba (Barič) : KK As Basket93 : 88
Pojedinosti o utakmici
(23:14, 19:14, 20:22, 8:20, 23:18)
Datum: 01.01.2021
KK Gro-Basket - slobodna ekipa

16. kolo30.11.-0001
72160KK Veba Basket : KK Barajevo Bambi90 : 81
Pojedinosti o utakmici
(26:17, 26:21, 18:27, 20:16)
Datum: 20.03.2021 Vreme: 21:30
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
Sudije: Marko Bogićević, Helena Marinković Delegat: Jovan Čučuković
72161KK Gro-Basket : KK Surčin Dobanovci71 : 60
Pojedinosti o utakmici
(13:17, 18:20, 21:9, 19:14)
Datum: 17.03.2021 Vreme: 20:30
Lokacija: Srednja škola (Grocka) (Užička 2)
Sudije: Lazar Đurišić, Strahinja Stamenković Delegat: Ivana Antunović
72163KK Ras : KK Abba (Barič)87 : 86
Pojedinosti o utakmici
(29:21, 20:18, 13:25, 25:22)
Datum: 01.01.2021
72164KK As Basket : KK Šuter (Ekipa odustala)
KK Cerak - slobodna ekipa

17. kolo30.11.-0001
72166KK Surčin Dobanovci : KK Cerak91 : 40
Pojedinosti o utakmici
(21:8, 28:8, 22:11, 20:13)
Datum: 12.03.2021 Vreme: 21:20
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
Sudije: Lazar Đurišić, Marko Vukčević Delegat: Ljiljana Peruničić
72167KK Barajevo Bambi : KK Gro-Basket59 : 64
Pojedinosti o utakmici
(10:20, 13:18, 18:11, 18:15)
Datum: 14.03.2021 Vreme: 20:30
Lokacija: Pavle Popović (Vranić) (Trg palih boraca 3)
Sudije: Nikola Milosavljević , Duško Milaković Delegat: Siniša Šarbajić
72168KK Abba (Barič) : KK Veba Basket82 : 95
Pojedinosti o utakmici
(20:23, 14:26, 21:20, 27:26)
Datum: 17.04.2021 Vreme: 20:30
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
Sudije: Petar Jankuloski, Anja Tomović Delegat: Borko Pavlović
72169KK Ras : KK As Basket93 : 71
Pojedinosti o utakmici
(30:19, 22:20, 22:16, 19:16)
Datum: 01.01.2021
KK Šuter (Ekipa odustala) - slobodna ekipa

18. kolo30.11.-0001
72170KK Veba Basket : KK Ras82 : 89
Pojedinosti o utakmici
(22:12, 16:22, 27:19, 13:25, 4:11)
Datum: 06.03.2021 Vreme: 21:30
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
Sudije: Dušan Simić, Duško Milaković Delegat: Milena Glavan
72171KK Gro-Basket : KK Abba (Barič)74 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.03.2021 Vreme: 16:45
Lokacija: Srednja škola (Grocka) (Užička 2)
Sudije: Lazar Đurišić, Vuk Stojanović Delegat: Milan Blagojević
72172KK Cerak : KK Barajevo Bambi73 : 66
Pojedinosti o utakmici
(22:15, 20:17, 10:16, 21:18)
Datum: 07.03.2021 Vreme: 17:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Aleksandar Lazić, Momčilo Lutovac Delegat: Ivana Antunović
72173KK Šuter (Ekipa odustala) : KK Surčin Dobanovci
KK As Basket - slobodna ekipa



2.MRL Centar - Grupa B
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.ŠKK Zvezdara16151126395430931
2.KK IBC161331270105221829
3.KK Flash161151278113314527
4.KK Čubura1697124311766725
5.KK Surčin Dobanovci167911241128-423
6.KK Barajevo Bambi1661010571300-24322
7.KK Abba (Barič)1651111891239-5021
8.KK Ras1651110541174-12021
9.KK As Basket161159891311-32217


1. kolo03.10.2020
67890KK Abba (Barič) : KK Čubura72 : 85
Pojedinosti o utakmici
(26:17, 13:21, 17:33, 16:14)
Datum: 04.10.2020 Vreme: 16:30
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
Sudije: Miloš Popić, Marko Vukčević Delegat: Aleksandar Tolić
67891KK Surčin Dobanovci : KK Flash76 : 91
Pojedinosti o utakmici
(12:18, 31:26, 18:21, 15:26)
Datum: 04.10.2020 Vreme: 12:30
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
Sudije: Petar Janković, Ognjen Mladenović Delegat: Jovan Čučuković
67892KK IBC : ŠKK Zvezdara53 : 52
Pojedinosti o utakmici
(12:11, 16:18, 15:16, 10:7)
Datum: 08.10.2020 Vreme: 21:30
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Petar Milanović, Vuk Ivančević Delegat: Milena Glavan
67893KK As Basket : KK Barajevo Bambi49 : 70
Pojedinosti o utakmici
(9:7, 16:22, 16:28, 8:13)
Datum: 03.10.2020 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
Sudije: Luka Maksić, Duško Milaković Delegat: Nebojša Lazarević
KK Ras - slobodna ekipa

2. kolo10.10.2020
67894KK Ras : KK Abba (Barič)87 : 86
Pojedinosti o utakmici
(29:21, 20:18, 13:25, 25:22)
Datum: 10.10.2020 Vreme: 16:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Petar Milanović, Svetislav Radonjić Delegat: Milan Kumbara
67895ŠKK Zvezdara : KK As Basket75 : 61
Pojedinosti o utakmici
(16:19, 22:13, 18:16, 19:13)
Datum: 11.10.2020 Vreme: 19:30
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
Sudije: Damjan Ratković, Stefan Milić Delegat: Goran Radovanović
67896KK Flash : KK IBC87 : 58
Pojedinosti o utakmici
(24:16, 25:13, 19:10, 19:19)
Datum: 10.10.2020 Vreme: 18:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Luka Maksić, Đorđe Marinkov Delegat: Ljiljana Peruničić
67897KK Čubura : KK Surčin Dobanovci82 : 64
Pojedinosti o utakmici
(23:19, 19:10, 19:20, 21:15)
Datum: 10.10.2020 Vreme: 14:20
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
Sudije: Dejan Živković, Anja Tomović Delegat: Ivana Antunović
KK Barajevo Bambi - slobodna ekipa

3. kolo17.10.2020
67900KK Surčin Dobanovci : KK Ras62 : 57
Pojedinosti o utakmici
(21:10, 8:13, 15:20, 18:14)
Datum: 18.10.2020 Vreme: 12:30
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
Sudije: Miloš Lukić, Nikola Ćurdić Delegat: Bojan Draškić
67901KK IBC : KK Čubura68 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.10.2020 Vreme: 17:20
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Luka Maksić, Luka Džombić Delegat: Jovan Mihailović
67902KK As Basket : KK Flash79 : 88
Pojedinosti o utakmici
(20:22, 27:23, 16:19, 16:24)
Datum: 18.10.2020 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
Sudije: Miloš Popić, Marko Vukčević Delegat: Nenad Radosavljević
67903KK Barajevo Bambi : ŠKK Zvezdara65 : 82
Pojedinosti o utakmici
(20:25, 17:28, 15:18, 13:11)
Datum: 18.10.2020 Vreme: 20:30
Lokacija: Pavle Popović (Vranić) (Trg palih boraca 3)
Sudije: Damjan Ratković, Mihajlo Gavriloski Delegat: Milan Blagojević
KK Abba (Barič) - slobodna ekipa

4. kolo21.10.2020
67904KK Ras : KK IBC69 : 89
Pojedinosti o utakmici
(19:26, 19:25, 18:23, 13:15)
Datum: 04.11.2020 Vreme: 21:20
Lokacija: Sportski centar Rakovica (Viševačka 2)
Sudije: Damjan Ratković, Anja Tomović Delegat: Aleksandar Vraneš
67905KK Abba (Barič) : KK Surčin Dobanovci69 : 81
Pojedinosti o utakmici
(20:27, 19:16, 15:20, 15:18)
Datum: 21.10.2020 Vreme: 21:20
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
Sudije: Miloš Lukić, Dušan Simić Delegat: Nenad Radosavljević
67906KK Flash : KK Barajevo Bambi96 : 49
Pojedinosti o utakmici
(24:11, 19:11, 26:15, 27:12)
Datum: 21.10.2020 Vreme: 21:40
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Dejan Živković, Ognjen Mladenović Delegat: Borko Pavlović
67907KK Čubura : KK As Basket81 : 63
Pojedinosti o utakmici
(25:14, 19:10, 23:24, 14:15)
Datum: 21.10.2020 Vreme: 21:15
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
Sudije: Petar Janković, Đorđe Marinkov Delegat: Nebojša Lazarević
ŠKK Zvezdara - slobodna ekipa

5. kolo24.10.2020
67910KK IBC : KK Abba (Barič)86 : 59
Pojedinosti o utakmici
(30:15, 19:22, 17:9, 20:13)
Datum: 07.11.2020 Vreme: 15:00
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Damjan Ratković, Aleksa Petrović Delegat: Jovan Čučuković
67911KK As Basket : KK Ras73 : 58
Pojedinosti o utakmici
(16:8, 21:11, 25:19, 11:20)
Datum: 26.10.2020 Vreme: 21:20
Lokacija: Sportski centar Rakovica (Viševačka 2)
Sudije: Luka Maksić, Vuk Ivančević Delegat: Siniša Šarbajić
67912KK Barajevo Bambi : KK Čubura67 : 76
Pojedinosti o utakmici
(20:22, 17:17, 15:18, 15:19)
Datum: 25.10.2020 Vreme: 20:30
Lokacija: Pavle Popović (Vranić) (Trg palih boraca 3)
Sudije: Nikola Milosavljević , Mihajlo Gavriloski Delegat: Ivana Antunović
67913ŠKK Zvezdara : KK Flash75 : 68
Pojedinosti o utakmici
(27:12, 19:20, 15:12, 14:24)
Datum: 24.10.2020 Vreme: 18:20
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Dejan Živković, Helena Marinković Delegat: Aleksandar Tolić
KK Surčin Dobanovci - slobodna ekipa

6. kolo31.10.2020
67914KK Ras : KK Barajevo Bambi78 : 55
Pojedinosti o utakmici
(20:15, 22:10, 18:16, 18:14)
Datum: 31.10.2020 Vreme: 16:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Petar Jankuloski, Luka Međugorac Delegat: Borko Pavlović
67915KK Abba (Barič) : KK As Basket93 : 88
Pojedinosti o utakmici
(23:14, 19:14, 20:22, 8:20, 23:18)
Datum: 31.10.2020 Vreme: 18:30
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
Sudije: Aleksandar Grčić, Nikola Ćurdić Delegat: Milan Blagojević
67916KK Surčin Dobanovci : KK IBC59 : 76
Pojedinosti o utakmici
(18:18, 7:19, 22:17, 12:22)
Datum: 31.10.2020 Vreme: 12:30
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
Sudije: Nemanja Ilić, Stefan Dojčinović Delegat: Aleksandar Vraneš
67917KK Čubura : ŠKK Zvezdara66 : 83
Pojedinosti o utakmici
(14:20, 20:21, 22:22, 10:20)
Datum: 01.11.2020 Vreme: 14:20
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
Sudije: Petar Janković, Lazar Đurišić Delegat: Goran Radovanović
KK Flash - slobodna ekipa

7. kolo07.11.2020
67920KK As Basket : KK Surčin Dobanovci72 : 80
Pojedinosti o utakmici
(12:17, 12:27, 22:12, 26:24)
Datum: 07.11.2020 Vreme: 17:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
Sudije: Petar Milanović, Dušan Simić Delegat: Jovan Čučuković
67921KK Barajevo Bambi : KK Abba (Barič)58 : 85
Pojedinosti o utakmici
(12:19, 23:25, 12:25, 11:16)
Datum: 08.11.2020 Vreme: 20:30
Lokacija: Pavle Popović (Vranić) (Trg palih boraca 3)
Sudije: Damjan Ratković, Nikola Milosavljević Delegat: Nenad Radosavljević
67922ŠKK Zvezdara : KK Ras87 : 56
Pojedinosti o utakmici
(20:17, 29:16, 23:17, 15:6)
Datum: 30.01.2021 Vreme: 18:20
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Nemanja Ilić, Marko Bogićević Delegat: Tijana Brnić
67923KK Flash : KK Čubura92 : 81
Pojedinosti o utakmici
(29:18, 24:25, 22:18, 17:20)
Datum: 08.11.2020 Vreme: 18:45
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Petar Jankuloski, Aleksa Petrović Delegat: Ivana Antunović
KK IBC - slobodna ekipa

8. kolo05.12.2020
67924KK Ras : KK Flash68 : 81
Pojedinosti o utakmici
(16:17, 21:18, 18:27, 13:19)
Datum: 09.02.2020 Vreme: 21:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Nemanja Ilić, Aleksandar Lazić Delegat: Jovan Mihailović
67925KK Abba (Barič) : ŠKK Zvezdara71 : 77
Pojedinosti o utakmici
(18:19, 26:16, 14:15, 13:27)
Datum: 14.02.2021 Vreme: 20:30
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
Sudije: Petar Janković, Mihajlo Gavriloski Delegat: Jovan Čučuković
67926KK Surčin Dobanovci : KK Barajevo Bambi94 : 66
Pojedinosti o utakmici
(31:12, 26:15, 20:23, 17:16)
Datum: 11.11.2020 Vreme: 21:00
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
Sudije: Petar Milanović, Đorđe Marinkov Delegat: Milan Blagojević
67927KK IBC : KK As Basket79 : 53
Pojedinosti o utakmici
(21:16, 21:18, 16:13, 21:6)
Datum: 05.12.2020 Vreme: 14:20
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Luka Maksić, Ognjen Mladenović Delegat: Milan Kumbara
KK Čubura - slobodna ekipa

9. kolo12.12.2020
67930KK Barajevo Bambi : KK IBC61 : 102
Pojedinosti o utakmici
(21:15, 12:25, 12:33, 16:29)
Datum: 13.12.2020 Vreme: 20:30
Lokacija: Pavle Popović (Vranić) (Trg palih boraca 3)
Sudije: Dejan Živković, Strahinja Stamenković Delegat: Ljiljana Peruničić
67931ŠKK Zvezdara : KK Surčin Dobanovci83 : 66
Pojedinosti o utakmici
(17:15, 24:21, 21:12, 21:18)
Datum: 23.01.2021 Vreme: 16:30
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Nemanja Ilić, Luka Džombić Delegat: Nebojša Lazarević
67932KK Flash : KK Abba (Barič)78 : 63
Pojedinosti o utakmici
(23:15, 19:22, 20:9, 16:17)
Datum: 02.02.2020 Vreme: 21:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Damjan Ratković, Vuk Ivančević Delegat: Nenad Radosavljević
67933KK Čubura : KK Ras76 : 62
Pojedinosti o utakmici
(20:16, 19:9, 25:19, 12:18)
Datum: 06.02.2021 Vreme: 14:20
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
Sudije: Aleksandar Grčić, Lazar Đurišić Delegat: Siniša Šarbajić
KK As Basket - slobodna ekipa

10. kolo19.12.2020
67934KK Barajevo Bambi : KK As Basket67 : 54
Pojedinosti o utakmici
(22:12, 15:12, 20:12, 10:18)
Datum: 18.12.2020 Vreme: 21:30
Lokacija: Pavle Popović (Vranić) (Trg palih boraca 3)
Sudije: Stefan Dojčinović, Srba Erić Delegat: Aleksandar Vraneš
67935ŠKK Zvezdara : KK IBC69 : 61
Pojedinosti o utakmici
(13:12, 27:13, 14:21, 15:15)
Datum: 12.02.2021 Vreme: 21:20
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Miloš Lukić, Nikola Ćurdić Delegat: Milena Glavan
67936KK Flash : KK Surčin Dobanovci76 : 63
Pojedinosti o utakmici
(21:14, 17:21, 29:10, 9:18)
Datum: 12.02.2021 Vreme: 21:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Petar Milanović, Aleksandar Lazić Delegat: Goran Radovanović
67937KK Čubura : KK Abba (Barič)86 : 82
Pojedinosti o utakmici
(28:20, 19:24, 18:24, 21:14)
Datum: 09.02.2021 Vreme: 21:15
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
Sudije: Petar Janković, Helena Marinković Delegat: Aleksandar Tolić
KK Ras - slobodna ekipa

11. kolo23.12.2020
67939KK Abba (Barič) : KK Ras75 : 58
Pojedinosti o utakmici
(19:14, 17:12, 18:20, 21:12)
Datum: 12.02.2021 Vreme: 22:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
Sudije: Dejan Živković, Mihajlo Gavriloski Delegat: Jovan Čučuković
67940KK Surčin Dobanovci : KK Čubura88 : 76
Pojedinosti o utakmici
(22:12, 24:18, 14:20, 28:26)
Datum: 14.02.2021 Vreme: 14:00
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
Sudije: Miloš Lukić, Marko Bogićević Delegat: Goran Radovanović
67941KK IBC : KK Flash87 : 73
Pojedinosti o utakmici
(22:16, 25:19, 23:14, 17:24)
Datum: 05.02.2021 Vreme: 16:45
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Damjan Ratković, Đorđe Marinkov Delegat: Nenad Radosavljević
67942KK As Basket : ŠKK Zvezdara46 : 91
Pojedinosti o utakmici
(12:23, 11:17, 16:28, 7:23)
Datum: 13.02.2021 Vreme: 14:20
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Aleksandar Grčić, Stefan Dojčinović Delegat: Ljiljana Peruničić
KK Barajevo Bambi - slobodna ekipa

12. kolo26.12.2020
67944KK Ras : KK Surčin Dobanovci54 : 52
Pojedinosti o utakmici
(10:12, 16:10, 15:16, 13:14)
Datum: 10.02.2021 Vreme: 21:20
Lokacija: Sportski centar Rakovica (Viševačka 2)
Sudije: Nemanja Ilić, Strahinja Stamenković Delegat: Ivana Antunović
67945ŠKK Zvezdara : KK Barajevo Bambi115 : 52
Pojedinosti o utakmici
(38:6, 30:19, 22:10, 25:17)
Datum: 20.12.2020 Vreme: 14:30
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Marko Bogićević, Vuk Ivančević Delegat: Nebojša Lazarević
67946KK Flash : KK As Basket81 : 53
Pojedinosti o utakmici
(19:14, 19:10, 19:17, 24:12)
Datum: 27.12.2020 Vreme: 16:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Nikola Milosavljević , Luka Džombić Delegat: Aleksandar Vraneš
67947KK Čubura : KK IBC74 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.02.2021 Vreme: 14:20
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
Sudije: Dejan Živković, Momčilo Lutovac Delegat: Milan Blagojević
KK Abba (Barič) - slobodna ekipa

13. kolo16.01.2021
67949KK Surčin Dobanovci : KK Abba (Barič)67 : 62
Pojedinosti o utakmici
(12:9, 17:17, 19:13, 19:23)
Datum: 17.01.2021 Vreme: 15:30
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
Sudije: Dejan Živković, Luka Džombić Delegat: Milan Kumbara
67950KK IBC : KK Ras69 : 46
Pojedinosti o utakmici
(30:7, 18:15, 10:16, 11:8)
Datum: 20.01.2021 Vreme: 21:45
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Miloš Lukić, Srba Erić Delegat: Milena Glavan
67951KK As Basket : KK Čubura58 : 85
Pojedinosti o utakmici
(20:26, 20:19, 8:26, 10:14)
Datum: 16.01.2021 Vreme: 16:30
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
Sudije: Damjan Ratković, Đorđe Marinkov Delegat: Bojan Draškić
67952KK Barajevo Bambi : KK Flash80 : 76
Pojedinosti o utakmici
(23:22, 13:17, 18:19, 26:18)
Datum: 17.01.2021 Vreme: 20:30
Lokacija: Pavle Popović (Vranić) (Trg palih boraca 3)
Sudije: Aleksandar Grčić, Marko Vukčević Delegat: Jovan Čučuković
ŠKK Zvezdara - slobodna ekipa

14. kolo23.01.2021
67954KK Ras : KK As Basket93 : 71
Pojedinosti o utakmici
(30:19, 22:20, 22:16, 19:16)
Datum: 26.01.2021 Vreme: 21:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Petar Milanović, Helena Marinković Delegat: Nebojša Lazarević
67955KK Abba (Barič) : KK IBC73 : 100
Pojedinosti o utakmici
(25:30, 16:17, 14:28, 18:25)
Datum: 24.01.2021 Vreme: 17:30
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
Sudije: Aleksandar Grčić, Duško Milaković Delegat: Tijana Brnić
67956KK Flash : ŠKK Zvezdara46 : 74
Pojedinosti o utakmici
(9:13, 14:25, 5:18, 18:18)
Datum: 24.01.2021 Vreme: 18:25
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Miloš Lukić, Dejan Živković Delegat: Nenad Radosavljević
67957KK Čubura : KK Barajevo Bambi89 : 56
Pojedinosti o utakmici
(27:10, 16:22, 24:14, 22:10)
Datum: 23.01.2021 Vreme: 14:20
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
Sudije: Damjan Ratković, Strahinja Stamenković Delegat: Aleksandar Tolić
KK Surčin Dobanovci - slobodna ekipa

15. kolo26.01.2021
67959KK IBC : KK Surčin Dobanovci64 : 58
Pojedinosti o utakmici
(10:15, 20:18, 16:18, 18:7)
Datum: 29.01.2021 Vreme: 17:00
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Miloš Lukić, Luka Džombić Delegat: Jovan Mihailović
67960KK As Basket : KK Abba (Barič)55 : 82
Pojedinosti o utakmici
(15:23, 9:19, 24:18, 7:22)
Datum: 27.01.2021 Vreme: 17:30
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
Sudije: Petar Jankuloski, Marko Vukčević Delegat: Ivana Antunović
67961KK Barajevo Bambi : KK Ras78 : 69
Pojedinosti o utakmici
(15:23, 28:13, 21:22, 14:11)
Datum: 27.01.2021 Vreme: 21:30
Lokacija: Pavle Popović (Vranić) (Trg palih boraca 3)
Sudije: Marko Bogićević, Marko Vukčević Delegat: Nenad Radosavljević
67962ŠKK Zvezdara : KK Čubura73 : 57
Pojedinosti o utakmici
(18:12, 20:14, 20:19, 15:12)
Datum: 28.01.2021 Vreme: 20:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Dejan Živković, Nikola Milosavljević Delegat: Milan Blagojević
KK Flash - slobodna ekipa

16. kolo30.01.2021
67964KK Ras : ŠKK Zvezdara62 : 76
Pojedinosti o utakmici
(11:21, 19:12, 14:25, 18:18)
Datum: 02.02.2021 Vreme: 21:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Dejan Živković, Nikola Ristić Delegat: Aleksandar Tolić
67965KK Abba (Barič) : KK Barajevo Bambi67 : 76
Pojedinosti o utakmici
(10:24, 21:16, 19:18, 17:18)
Datum: 31.01.2021 Vreme: 16:45
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
Sudije: Damjan Ratković, Helena Marinković Delegat: Milena Glavan
67966KK Surčin Dobanovci : KK As Basket86 : 53
Pojedinosti o utakmici
(26:15, 19:6, 20:14, 21:18)
Datum: 31.01.2021 Vreme: 14:45
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
Sudije: Marko Bogićević, Aleksandar Grčić Delegat: Ljiljana Peruničić
67967KK Čubura : KK Flash87 : 89
Pojedinosti o utakmici
(19:22, 21:18, 18:18, 29:31)
Datum: 30.01.2021 Vreme: 14:20
Lokacija: Sportski centar Vračar (Sjenička 1)
Sudije: Petar Janković, Aleksandar Lazić Delegat: Goran Radovanović
KK IBC - slobodna ekipa

17. kolo06.02.2021
67969KK As Basket : KK IBC61 : 102
Pojedinosti o utakmici
(15:35, 16:27, 9:14, 21:26)
Datum: 07.02.2021 Vreme: 12:15
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Miloš Lukić, Vuk Stojanović Delegat: Borko Pavlović
67970KK Barajevo Bambi : KK Surčin Dobanovci74 : 68
Pojedinosti o utakmici
(14:17, 19:16, 22:14, 19:21)
Datum: 07.02.2021 Vreme: 20:30
Lokacija: Pavle Popović (Vranić) (Trg palih boraca 3)
Sudije: Vuk Ivančević, Mihajlo Gavriloski Delegat: Nebojša Lazarević
67971ŠKK Zvezdara : KK Abba (Barič)78 : 64
Pojedinosti o utakmici
(21:18, 23:9, 22:24, 12:13)
Datum: 07.02.2021 Vreme: 16:20
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
Sudije: Nemanja Ilić, Srba Erić Delegat: Milan Kumbara
67972KK Flash : KK Ras77 : 54
Pojedinosti o utakmici
(24:13, 13:17, 14:12, 26:12)
Datum: 07.02.2021 Vreme: 18:30
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Dejan Živković, Đorđe Marinkov Delegat: Bojan Draškić
KK Čubura - slobodna ekipa

18. kolo13.02.2021
67974KK Ras : KK Čubura83 : 67
Pojedinosti o utakmici
(26:16, 17:17, 20:12, 20:22)
Datum: 16.02.2021 Vreme: 21:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
Sudije: Lazar Đurišić, Momčilo Lutovac Delegat: Goran Radovanović
67975KK Abba (Barič) : KK Flash86 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.02.2021 Vreme: 12:30
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
Sudije: Damjan Ratković, Dušan Simić Delegat: Milan Blagojević
67976KK Surčin Dobanovci : ŠKK Zvezdara60 : 73
Pojedinosti o utakmici
(20:15, 12:27, 10:19, 18:12)
Datum: 16.02.2021 Vreme: 21:30
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
Sudije: Nikola Ristić, Srba Erić Delegat: Milena Glavan
67977KK IBC : KK Barajevo Bambi100 : 83
Pojedinosti o utakmici
(20:22, 21:29, 25:17, 34:15)
Datum: 16.02.2021 Vreme: 16:20
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Nikola Milosavljević , Anja Tomović Delegat: Ivana Antunović
KK As Basket - slobodna ekipa


Prezentacije ostalih klubova









Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.