|
|
|
KK Abba (Barič) (pioniri)
Beogradska liga U14
| | RB | | | Ekipa | | Odig. | | Pob. | | Por. | | Koš + | | Koš - | | Raz. | | Bodovi | | | | 1. | | | KK Dynamic Vip Pay 2 | | 17 | | 14 | | 3 | | 1227 | | 784 | | 443 | | 31 | | | | 2. | | | KK Paragon (Lazarevac) | | 15 | | 15 | | 0 | | 1111 | | 536 | | 575 | | 30 | | | | 3. | | | KK Crvena Zvezda 3 | | 15 | | 14 | | 1 | | 1025 | | 593 | | 432 | | 29 | | | | 4. | | | KK Beostars 05 - 2 | | 17 | | 9 | | 8 | | 799 | | 831 | | -32 | | 26 | | | | 5. | | | KK Beovuk 72 - 5 | | 17 | | 9 | | 8 | | 887 | | 786 | | 101 | | 26 | | | | 6. | | | KK Abba (Barič) | | 16 | | 6 | | 10 | | 900 | | 1057 | | -157 | | 22 | | | | 7. | | | KK Mondo Basket 2 | | 16 | | 6 | | 10 | | 763 | | 796 | | -33 | | 22 | | | | 8. | | | KK Cerak 6 | | 17 | | 4 | | 13 | | 606 | | 1146 | | -540 | | 21 | | | | 9. | | | KK Vizura 3 | | 17 | | 3 | | 14 | | 750 | | 1277 | | -527 | | 20 | | | | 10. | | | KK As Basket 4 (-1) | | 17 | | 2 | | 15 | | 568 | | 830 | | -262 | | 18 | | |
| | 89501 | KK Cerak 6 : KK Beovuk 72 - 5 | 22 : 59 |
| | | | | | Datum: 26.11.2023 Vreme: 10:10 | Lokacija: Desanka Maksimović (Ustanička 246) |
| | | | |
| | 89502 | KK Paragon (Lazarevac) : KK Vizura 3 | 124 : 21 |
| | | | | | Datum: 26.11.2023 Vreme: 18:00 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | 89503 | KK Mondo Basket 2 : KK Beostars 05 - 2 | 46 : 57 |
| | | | | | Datum: 26.11.2023 Vreme: 10:15 | Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37) |
| | | | |
| | 89504 | KK Dynamic Vip Pay 2 : KK Abba (Barič) | 74 : 43 |
| | | | | | Datum: 29.11.2023 Vreme: 20:40 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) |
| | | | |
| | 89505 | KK As Basket 4 : KK Crvena Zvezda 3 | 35 : 53 |
| | | | | | Datum: 26.11.2023 Vreme: 16:00 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | 89506 | KK Cerak 6 : KK Paragon (Lazarevac) | 37 : 83 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 10:45 | Lokacija: Desanka Maksimović (Ustanička 246) |
| | | | |
| | 89507 | KK Abba (Barič) : KK As Basket 4 | 64 : 38 |
| | | | | | Datum: 02.12.2023 Vreme: 16:50 | Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132) |
| | | | |
| | 89508 | KK Beostars 05 - 2 : KK Dynamic Vip Pay 2 | 37 : 61 |
| | | | | | Datum: 07.12.2023 Vreme: 20:45 | Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37) |
| | | | |
| | 89509 | KK Vizura 3 : KK Mondo Basket 2 | 44 : 79 |
| | | | | | Datum: 02.12.2023 Vreme: 20:50 | Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105) |
| | | | |
| | 89510 | KK Beovuk 72 - 5 : KK Crvena Zvezda 3 | 34 : 61 |
| | | | | | Datum: 03.12.2023 Vreme: 15:10 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 89511 | KK Paragon (Lazarevac) : KK Beovuk 72 - 5 | 68 : 28 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 12:00 | Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB) |
| | | | |
| | 89512 | KK Mondo Basket 2 : KK Cerak 6 | 63 : 17 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 15:20 | Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2) |
| | | | |
| | 89513 | KK Dynamic Vip Pay 2 : KK Vizura 3 | 112 : 40 |
| | | | | | Datum: 14.12.2023 Vreme: 17:20 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) |
| | | | |
| | 89514 | KK As Basket 4 : KK Beostars 05 - 2 | 27 : 38 |
| | | | | | Datum: 09.12.2023 Vreme: 17:30 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | 89515 | KK Crvena Zvezda 3 : KK Abba (Barič) | 107 : 20 |
| | | | | | Datum: 09.12.2023 Vreme: 18:15 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | 89516 | KK Cerak 6 : KK Dynamic Vip Pay 2 | 24 : 125 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 12:20 | Lokacija: Desanka Maksimović (Ustanička 246) |
| | | | |
| | 89517 | KK Paragon (Lazarevac) : KK Mondo Basket 2 | 77 : 29 |
| | | | | | Datum: 17.12.2023 Vreme: 10:00 | Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB) |
| | | | |
| | 89518 | KK Beostars 05 - 2 : KK Crvena Zvezda 3 | 33 : 47 |
| | | | | | Datum: 21.12.2023 Vreme: 20:45 | Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37) |
| | | | |
| | 89519 | KK Vizura 3 : KK As Basket 4 | 44 : 52 |
| | | | | | Datum: 17.12.2023 Vreme: 14:20 | Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105) |
| | | | |
| | 89520 | KK Beovuk 72 - 5 : KK Abba (Barič) | 87 : 53 |
| | | | | | Datum: 21.12.2023 Vreme: 20:30 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 89521 | KK Mondo Basket 2 : KK Beovuk 72 - 5 | 54 : 50 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 15:20 | Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2) |
| | | | |
| | 89522 | KK Dynamic Vip Pay 2 : KK Paragon (Lazarevac) | 66 : 72 |
| | | | | | Datum: 26.01.2024 Vreme: 18:15 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | 89523 | KK As Basket 4 : KK Cerak 6 | 70 : 19 |
| | | | | | Datum: 23.12.2023 Vreme: 19:20 | Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138) |
| | | | |
| | 89524 | KK Crvena Zvezda 3 : KK Vizura 3 | 87 : 37 |
| | | | | | Datum: 23.12.2023 Vreme: 20:20 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | 89525 | KK Abba (Barič) : KK Beostars 05 - 2 | 68 : 67 |
| | | | | | Datum: 23.12.2023 Vreme: 17:00 | Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132) |
| | | | |
| | 89526 | KK Cerak 6 : KK Crvena Zvezda 3 | 32 : 106 |
| | | | | | Datum: 30.01.2024 Vreme: 21:15 | Lokacija: Desanka Maksimović (Ustanička 246) |
| | | | |
| | 89527 | KK Paragon (Lazarevac) : KK As Basket 4 | SR 20 : 0 |
| | | | | | službeni rezultat | Datum: 01.01.2024 |
| | | | |
| | 89528 | KK Mondo Basket 2 : KK Dynamic Vip Pay 2 | 49 : 71 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 19:20 | Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2) |
| | | | |
| | 89529 | KK Vizura 3 : KK Abba (Barič) | 69 : 60 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 16:20 | Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105) |
| | | | |
| | 89530 | KK Beovuk 72 - 5 : KK Beostars 05 - 2 | 36 : 34 |
| | | | | | Datum: 27.01.2024 Vreme: 12:40 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 89531 | KK Dynamic Vip Pay 2 : KK Beovuk 72 - 5 | 51 : 48 |
| | | | | | Datum: 03.02.2024 Vreme: 20:30 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) |
| | | | |
| | 89532 | KK As Basket 4 : KK Mondo Basket 2 | 20 : 43 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 15:00 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | 89533 | KK Crvena Zvezda 3 : KK Paragon (Lazarevac) | |
| | | | |
| | 89534 | KK Abba (Barič) : KK Cerak 6 | 79 : 58 |
| | | | | | Datum: 06.02.2024 Vreme: 21:30 | Lokacija: Desanka Maksimović (Ustanička 246) |
| | | | |
| | 89535 | KK Beostars 05 - 2 : KK Vizura 3 | 53 : 36 |
| | | | | | Datum: 05.02.2024 Vreme: 20:40 | Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37) |
| | | | |
| | 89536 | KK Cerak 6 : KK Beostars 05 - 2 | 46 : 37 |
| | | | | | Datum: 10.02.2024 Vreme: 10:45 | Lokacija: Desanka Maksimović (Ustanička 246) |
| | | | |
| | 89537 | KK Paragon (Lazarevac) : KK Abba (Barič) | 75 : 36 |
| | | | | | Datum: 10.02.2024 Vreme: 14:00 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | 89538 | KK Mondo Basket 2 : KK Crvena Zvezda 3 | 29 : 50 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 19:45 | Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2) |
| | | | |
| | 89539 | KK Dynamic Vip Pay 2 : KK As Basket 4 | 69 : 27 |
| | | | | | Datum: 10.02.2024 Vreme: 18:00 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) |
| | | | |
| | 89540 | KK Beovuk 72 - 5 : KK Vizura 3 | 80 : 23 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 12:15 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 89541 | KK As Basket 4 : KK Beovuk 72 - 5 | 34 : 42 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 15:15 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | 89542 | KK Crvena Zvezda 3 : KK Dynamic Vip Pay 2 | 71 : 53 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 11:20 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | 89543 | KK Abba (Barič) : KK Mondo Basket 2 | 68 : 51 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 17:20 | Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132) |
| | | | |
| | 89544 | KK Beostars 05 - 2 : KK Paragon (Lazarevac) | 33 : 69 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 12:50 | Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37) |
| | | | |
| | 89545 | KK Vizura 3 : KK Cerak 6 | 59 : 55 |
| | | | | | Datum: 24.02.2024 Vreme: 15:20 | Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105) |
| | | | |
| | 89546 | KK Crvena Zvezda 3 : KK As Basket 4 | 60 : 25 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 14:10 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | 89547 | KK Abba (Barič) : KK Dynamic Vip Pay 2 | 64 : 71 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 17:00 | Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132) |
| | | | |
| | 89548 | KK Beostars 05 - 2 : KK Mondo Basket 2 | 47 : 46 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 15:20 | Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2) |
| | | | |
| | 89549 | KK Vizura 3 : KK Paragon (Lazarevac) | 32 : 86 |
| | | | | | Datum: 05.03.2024 Vreme: 16:20 | Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105) |
| | | | |
| | 89550 | KK Beovuk 72 - 5 : KK Cerak 6 | 73 : 22 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 15:00 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 89551 | KK Paragon (Lazarevac) : KK Cerak 6 | 83 : 42 |
| | | | | | Datum: 09.03.2024 Vreme: 14:00 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | 89552 | KK Mondo Basket 2 : KK Vizura 3 | 58 : 44 |
| | | | | | Datum: 09.03.2024 Vreme: 17:20 | Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2) |
| | | | |
| | 89553 | KK Dynamic Vip Pay 2 : KK Beostars 05 - 2 | 68 : 42 |
| | | | | | Datum: 09.03.2024 Vreme: 15:20 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) |
| | | | |
| | 89554 | KK As Basket 4 : KK Abba (Barič) | 42 : 63 |
| | | | | | Datum: 09.03.2024 Vreme: 15:30 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | 89555 | KK Crvena Zvezda 3 : KK Beovuk 72 - 5 | 50 : 40 |
| | | | | | Datum: 09.03.2024 Vreme: 18:15 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | 89556 | KK Cerak 6 : KK Mondo Basket 2 | 47 : 40 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 10:45 | Lokacija: Desanka Maksimović (Ustanička 246) |
| | | | |
| | 89557 | KK Abba (Barič) : KK Crvena Zvezda 3 | 63 : 65 |
| | | | | | Datum: 17.03.2024 Vreme: 17:20 | Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132) |
| | | | |
| | 89558 | KK Beostars 05 - 2 : KK As Basket 4 | 39 : 32 |
| | | | | | Datum: 21.03.2024 Vreme: 21:35 | Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37) |
| | | | |
| | 89559 | KK Vizura 3 : KK Dynamic Vip Pay 2 | 44 : 97 |
| | | | | | Datum: 21.03.2024 Vreme: 15:20 | Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105) |
| | | | |
| | 89560 | KK Beovuk 72 - 5 : KK Paragon (Lazarevac) | 57 : 70 |
| | | | | | Datum: 21.03.2024 Vreme: 20:30 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 89561 | KK Mondo Basket 2 : KK Paragon (Lazarevac) | 36 : 65 |
| | | | | | Datum: 24.03.2024 Vreme: 20:20 | Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2) |
| | | | |
| | 89562 | KK Dynamic Vip Pay 2 : KK Cerak 6 | 88 : 34 |
| | | | | | Datum: 24.03.2024 Vreme: 15:00 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) |
| | | | |
| | 89563 | KK As Basket 4 : KK Vizura 3 | 36 : 45 |
| | | | | | Datum: 23.03.2024 Vreme: 15:15 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | 89564 | KK Crvena Zvezda 3 : KK Beostars 05 - 2 | 65 : 46 |
| | | | | | Datum: 23.03.2024 Vreme: 19:15 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | 89565 | KK Abba (Barič) : KK Beovuk 72 - 5 | 62 : 73 |
| | | | | | Datum: 24.03.2024 Vreme: 17:20 | Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132) |
| | | | |
| | 89566 | KK Cerak 6 : KK As Basket 4 | 38 : 31 |
| | | | | | Datum: 31.03.2024 Vreme: 10:45 | Lokacija: Desanka Maksimović (Ustanička 246) |
| | | | |
| | 89567 | KK Paragon (Lazarevac) : KK Dynamic Vip Pay 2 | 61 : 36 |
| | | | | | Datum: 01.04.2024 Vreme: 19:20 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) |
| | | | |
| | 89568 | KK Beostars 05 - 2 : KK Abba (Barič) | 73 : 64 |
| | | | | | Datum: 04.04.2024 Vreme: 21:40 | Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37) |
| | | | |
| | 89569 | KK Vizura 3 : KK Crvena Zvezda 3 | 22 : 74 |
| | | | | | Datum: 06.04.2024 Vreme: 20:20 | Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105) |
| | | | |
| | 89570 | KK Beovuk 72 - 5 : KK Mondo Basket 2 | 41 : 34 |
| | | | | | Datum: 30.03.2024 Vreme: 15:15 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 89571 | KK Dynamic Vip Pay 2 : KK Mondo Basket 2 | 70 : 51 |
| | | | | | Datum: 07.04.2024 Vreme: 15:00 | Lokacija: Dynamic Arena (Dunavska 62) |
| | | | |
| | 89572 | KK As Basket 4 : KK Paragon (Lazarevac) | 25 : 64 |
| | | | | | Datum: 07.04.2024 Vreme: 15:15 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | 89573 | KK Crvena Zvezda 3 : KK Cerak 6 | 71 : 30 |
| | | | | | Datum: 07.04.2024 Vreme: 21:40 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | 89574 | KK Abba (Barič) : KK Vizura 3 | 72 : 63 |
| | | | | | Datum: 08.04.2024 Vreme: 21:20 | Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132) |
| | | | |
| | 89575 | KK Beostars 05 - 2 : KK Beovuk 72 - 5 | 35 : 26 |
| | | | | | Datum: 06.04.2024 Vreme: 12:15 | Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37) |
| | | | |
| | 89576 | KK Cerak 6 : KK Abba (Barič) | 44 : 21 |
| | | | | | Datum: 13.04.2024 Vreme: 10:45 | Lokacija: Desanka Maksimović (Ustanička 246) |
| | | | |
| | 89577 | KK Paragon (Lazarevac) : KK Crvena Zvezda 3 | 94 : 58 |
| | | | | | Datum: 13.04.2024 Vreme: 14:00 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | 89578 | KK Mondo Basket 2 : KK As Basket 4 | 55 : 28 |
| | | | | | Datum: 13.04.2024 Vreme: 19:20 | Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2) |
| | | | |
| | 89579 | KK Vizura 3 : KK Beostars 05 - 2 | 55 : 70 |
| | | | | | Datum: 13.04.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105) |
| | | | |
| | 89580 | KK Beovuk 72 - 5 : KK Dynamic Vip Pay 2 | 31 : 41 |
| | | | | | Datum: 14.04.2024 Vreme: 12:45 | Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41) |
| | | | |
| | 89581 | KK As Basket 4 : KK Dynamic Vip Pay 2 | 46 : 74 |
| | | | | | Datum: 21.04.2024 Vreme: 15:15 | Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78) |
| | | | |
| | 89582 | KK Crvena Zvezda 3 : KK Mondo Basket 2 | |
| | | | | | Datum: 28.04.2024 Vreme: 11:20 | Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14) |
| | | | |
| | 89583 | KK Abba (Barič) : KK Paragon (Lazarevac) | |
| | | | |
| | 89584 | KK Beostars 05 - 2 : KK Cerak 6 | 58 : 39 |
| | | | | | Datum: 21.04.2024 Vreme: 12:30 | Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37) |
| | | | |
| | 89585 | KK Vizura 3 : KK Beovuk 72 - 5 | 72 : 82 |
| | | | | | Datum: 21.04.2024 Vreme: 14:20 | Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105) |
| | | | |
| | 89586 | KK Cerak 6 : KK Vizura 3 | |
| | | | |
| | 89587 | KK Paragon (Lazarevac) : KK Beostars 05 - 2 | |
| | | | |
| | 89588 | KK Mondo Basket 2 : KK Abba (Barič) | |
| | | | |
| | 89589 | KK Dynamic Vip Pay 2 : KK Crvena Zvezda 3 | |
| | | | |
| | 89590 | KK Beovuk 72 - 5 : KK As Basket 4 | |
| | | | |
|
|
|
|
|
Prezentacije ostalih klubova
|
|
|